Mogelijkheden

Tijdens deze dag is het natuurlijk het belangrijkste dat de vrijgezellen een leuke dag hebben! Wat de aanstaande bruidegom of bruid van de dag vind maakt eigenlijk niet zo heel veel uit, het draait om jullie 😉

Afhankelijk van hoeveel tijd en budget jullie hebben maken we in overleg een programma. Een ding is zeker gezelligheid en een goede sfeer is het belangrijkste deze dag.

Voor we van start gaan kies je je hamer, je aambeeld en trek je je veiligheidskleding aan. Met veiligheidskleding bedoelen we een leren smeedschort, veiligheidsbril, leren handschoen en wanneer je dat prettig vind gehoorbescherming.

Inschrijven

Wat past het beste bij jullie groep?

We hebben een aantal standaard workshops, zoals de workshop vikingmes smeden, brut de forge mes smeden, basis workshop en de workshop bieropener smeden. Is dit niet helemaal waar je naar opzoek bent? En wil je bijvoorbeeld een kort programma waarbij je een bieropener maakt van 1 meter lang? Waarbij alle deelnemers de bieropener bestempeld met zijn of haar naam? Geen probleem, neem even contact op om de mogelijkheden te bespreken.

Workshop viking mes smeden
Workshop Brut de Forge mes smeden
Workshop bieropener smeden
Geweldig leuke en leerzame dag, aanrader!
media thumbnail 0
Philip van Susante Avatar
Philip van Susante
12/23/2025
Eerlijk waar, jou workshop is een TOPervaring Maarten!⚒️
Goede uitleg, zodat we alle 9 met een kwaliteitsvol mes naar huis gingen!

Dit was een super leuke afsluiter van het jaar!🙏🏻😄
We hebben alle 9 genoten van je expertise & je gezelschap!
De middagse bbq was ook geslaagd😊
Dus nogmaals Maarten, hartelijk dank voor de SUPERleuke dag!⭐️⭐️⭐️
media thumbnail 0media thumbnail 1media thumbnail 2media thumbnail 3media thumbnail 4
Tom Pauwels Avatar
Tom Pauwels
12/22/2025
Workshop Koksmes smeden gedaan. Was een erg leuke en intensieve workshop. Ondanks mijn reuma kon ik goed mee doen en ben ik geholpen waar nodig. Veel vrijheid in keuze van mes en blij met het resultaat!
media thumbnail 0
Suusmore Avatar
Suusmore
12/16/2025
Waar zorgen wij voor:
Traditioneel oud aambeeld en gereedschap
Veiligheidsartikelen (veiligheidsbril, smeedschort, handschoenen en gehoorbescherming)
Koffie en thee

Waar moet je zelf voor zorgen:
X Stevige schoenen, het liefst veiligheidsschoenen
X Kleding van wol of katoen. Synthetische kleding verboden!!!

Belangrijk om te weten:
Voor de start van de workshop ontvang je een veiligheids regelement hier dien je mee akkoord te gaan.