Een workshop smeden in Tilburg biedt de perfecte gelegenheid om kennis te maken met de eeuwenoude vakmanschap van het smeden. Tijdens deze workshop smeden Tilburg leer je van ervaren smeden hoe je metalen kunt bewerken tot unieke creaties. De smederij bevind zich helaas niet in Tilburg, maar op een steenworp afstand in omgeving Eindhoven.

De workshop is ontworpen voor zowel beginners als voor mensen met ervaring, veiligheid, plezier en mooie ervaring staan centraal. Voor elke workshop geld dat de veiligheidsartikelen zijn inbegrepen en dat je in de smederij geen verder aankopen hoeft te doen. Op je lunch na is alles inbegrepen!

De workshop zorgt voor een unieke ervaring waarbij je creativiteit en ambacht combineert op een manier die je niet snel ergens anders zult vinden! Kortom, neem snel contact op om een workshop te boeken.
Waar zorgen wij voor:
Traditioneel oud aambeeld en het gereedschap
Veiligheidsartikelen (veiligheidsbril, smeedschort, handschoenen en gehoorbescherming)
Koffie en thee

Waar moet je zelf voor zorgen:
Stevige wandelschoenen, het liefst veiligheidsschoenen
Kleding van wol of katoen. Synthetische kleding verboden!!!

Belangrijk om te weten:
Voor de start van de workshop ontvang je een veiligheids regelement hier dien je mee akkoord te gaan.

Workshop viking mes smeden

De vikingen gebruikten dit soort messen voor het schillen van een appeltje of het snijden van een sparerib 😉 We starten de workshop viking mes smeden met een korte introductie over de smidse en het gereedschap. Daarna nemen we in vogelvlucht door welke stappen we gaan maken om tot een mooi eindresultaat te komen en gaan daarna snel aan de slag! Aan het einde van de dag loop je naar buiten met een Viking mes waar je trots op kunt zijn en dat je thuis zonder problemen kunt gebruiken.

Duur: 6 tot 7 uur

Workshop agenda
Schrijf je in met 1 of meer deelnemers via de workshop agenda €165,- p.p.

Groeps inschrijving
Kies zelf een datum waarop jullie langs willen komen.
Groepen (6 tot 12 deelnemers): €165,- p.p.

Inschrijven    Meer informatie

Workshop Brut de Forge mes smeden

Is het vikingmes net niet groot en ruw genoeg? Dan is de workshop brut de forge mes smeden zeker wat voor jou! Het is een ruw mes met smeedhuid van ongeveer 25 centimeter (inclusief handvat). We beginnen met een korte introductie en gaan zo snel mogelijk aan de slag. Je bepaald zelf hoe het mes eruit komt te zien en ik adviseer wat mogelijk is binnen te tijd. Je gaat aan de slag, hard het mes en slijpt het mes vervolgens op een van de bandschuurmachines.

Duur: 6 tot 6.5 uur

Workshop agenda
Schrijf je in met 1 of meer deelnemers via de workshop agenda €175,- p.p.

Groeps inschrijving
Kies zelf een datum waarop jullie langs willen komen.
Groepen (6 tot 12 deelnemers): €175,- p.p.

Inschrijven    Meer informatie

Workshop keukenmes smeden

Altijd zelf al je eigen keukenmes willen smeden? Dan is deze workshop 100% geschikt voor jou.

Duur: 6 a 7 uur

Groeps inschrijving
Kies zelf een datum waarop jullie langs willen komen.
Groepen (6 tot 12 deelnemers): €175,- p.p.

Inschrijven    Meer informatie

Workshop bieropener smeden

De workshop bieropener smeden is de ideale workshop voor de levens genieter. Jullie smeden 2 aan 2 een bieropener en aan het einde van de workshop is er de ruimte om de opener te testen. De bieropener kan gedecoreerd worden met belettering of becijfering. De ideale workshops smeden omgeving Tilburg!

Duur: 3 a 4 uur

Groeps inschrijving
Kies zelf een datum waarop jullie langs willen komen.
Groepen (6 tot 24 deelnemers): €100,- p.p.

Inschrijven    Meer informatie